Par mums

SIA Hansatrade ir uzņēmums ar lielu darba pieredzi mācību uzskates līdzekļu un laboratorijas piederumu piegādē.
Kopš 2005. gada veiksmīgi strādājam ar daudzām mācību iestādēm visā Latvijā, t.i. pirmsskolām, vispārējās un augstākās izglītības iestādēm.

Sadarbojoties ar vairākiem Eiropas un Amerikas vadošiem mācību uzskates līdzekļu ražotājiem, SIA Hansatrade piedāvā mūsdienīgus mācību uzskates līdzekļus un laboratorijas piederumus/iekārtas dabaszinību, fizikas, ķīmijas, bioloģijas, matemātikas un medicīnas studiju virzieniem.
Piedāvājumā ir aprīkojums, kuru pielieto demonstrējumu veikšanai, praktisku iemaņu apguvei un teorētisko zināšanu nostiprināšanai praktisko darbu laikā.
Nepieciešamības gadījumā piedāvāsim vai palīdzēsim piemeklēt jums atbilstošākos mācību uzskates līdzekļus, laboratorijas piederumus vai mēriekārtas. Nodrošinām iekārtu pēcpārdošanas (garantijas) un pēcgarantijas servisu/apkopi.    

Pārstāvētie ražotāji:
Vernier, Windaus/Winlab, Kvant, Kern, Euromex, Molymod, 3B Scientific, Dino Lite, TFA Dostmann, EntoSphinx, Conatex u.c.

Laipni aicinām iepazīties ar mūsu piedāvājumu www.hansatrade.lv un/vai apmeklēt mūsu biroju Ogres ielā 5-1, Rīgā, LV-1019!