LAT   RUS   ENG  
 
LAT

2.01.2018
Veiksmīgu un panākumiem bagātu Jauno 2018. gadu!!!


22.12.2017
Gaišus, priecīgus un mīlestības pilnus Ziemassvētkus!!!  


25.08.2017 - OGRES IELA 5-1, RĪGA, LV-1019
Sākot ar 28.08.2017, SIA Hansatrade ir jauna mājvieta!
Biroja telpas atradīsies Rīgā, Ogres ielā 5-1!
Laipni gaidīti!


28.12.2016
Mūsu draugi, kolēģi un sadarbības partneri!
Lai visos darbos Jums un Jūsu ģimenei ir veiksmīgs, prieka un laimes bagātīgs Jaunais ugunīgā gaiļa gads! 
SIA Hansatrade kolektīvs 


07.05.2015
ENTO SPHINX produkti
Piedāvājam Čehijas uzņēmuma ENTO SPHINX produktus!
Uzņēmums specializējas produktos kukaiņu ķeršanai, novērošanai, "konservēšanai" un saglabāšanai. Pieejami dažādi tīkli, adatas, uzglabāšanas kastes u.c. produkti.
Papildus informāciju skatiet šeit:
http://www.entosphinx.cz/en/ 


15.04.2015
GLOBE ir starptautiska vides zinātnes un vides izglītības programma, kas dod iespēju skolēniem apgūt zinātni ar praktiskām darbībām un mērījumiem, t.i. mācās zinātni to darot: http://www.globe.gov/
Programmas mērķis ir sekmēt skolēnu izpratni par vides problēmām, vienlaikus padziļinot viņu zināšanas dabas zinībās un attīstot viņu informāciju tehnoloģiju izmantošanas prasmes. 
GLOBE programmas ietvaros skolēni veic zinātniski pamatotus vides mērījumus pētot globālās vides problēmas, veicot atmosfēras, ūdeņu, augsnes pētījumus un ar iegūtajiem datiem ziņo par rezultātiem publiski pieejamā datu bāzē.
Tākā datus no GLOBE skolām izmanto GLOBE zinātnieki un arī ziņo par tiem tālāk visas pasaules zinātnieku sabiedrībai, tad, lai nodrošinātu augstākās kvalitātes standartus un precizitāti datu iegūšanā, ir nepieciešamas atbilstošas specifikācijas iekārtas. 
Mūsu ilggadēji sadarbības partneri Vernier (Vernier sensoru sistēmas) lepojas ar to, ka var būt datu iegūšanas iekārtu piegādātājs, kas atbilst GLOBE programmas specifikācijām: http://www.vernier.com/company/partners/globe/

Vernier produkti tiek izmantoti arī GLOBE mācību ekspedīcijās, piemēram Dienvidāfrikā: 
http://www.vernier.com/innovate/vernier-used-around-the-globe/  
Par Vernier produktiem, kurus var izmantot GLOBE programmas ietvaros skatiet šeit:
http://www.vernier.com/til/files/1895/globe_vernier_sensors.pdf 
Informācija par GLOBE programmas darbību Latvijā: http://www.videsskola.lv/globe/  


05.01.2015
Gada slieksni pārkāpjot,
Jaunus sapņus sirds lai rod!
Degsmes pilns ja būsi pats,
Laimīgs būs tev jaunais gads!

Laimīgu un panākumiem bagātu jauno 2015. gadu!

SIA Hansatrade


20.10.2014
MAZĀ LatSTE 2014! 
Konference norisināsies Rīgas 3. Valsts ģimnāzijā 30. oktobrī! Aicināti visi interesenti un entuziasti!
Reģistrācija notiks sākot ar 22. oktobri!
Sekojiet līdzi informācijai: http://latste.blogspot.com/ 


01.09.2014

Izglītības saknes ir rūgtas, bet tās augļi ir saldi! 
                                                             
 /Aristotelis/

Veiksmīgu un sasniegumiem bagātu jauno mācību gadu!


14.08.2014
Latvijas Universitātē (LU) 22. augustā piekto gadu notiks metodiski praktiskā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši”. Jau no otrdienas, 12.augusta, plkst. 12.00 fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotāji aicināti elektroniski reģistrēt dalību konferencē interneta vietnē www.dzm.lu.lv
Tāpat kā ik gadu konference būs skolotāju tikšanās, ideju apmaiņas un ģenerēšanas vieta, gatavojoties jaunajam darba cēlienam. Trīsdesmit konferences darbnīcās un semināros tiks izmēģinātas izglītības tehnoloģijas, apzinātas metodes skolēnu motivācijas celšanai, izspēlētas spēles skolēna dziļākas izpratnes veicināšanai, diskutēti paņēmieni pētniecībai mācību stundās u.c. Konferences plenārsēdē un forumā šogad tiks akcentēta tēma par ceļu no skolas sola līdz darba tirgum eksaktajā jomā.
Interaktīvajā izstādē, kas notiks LU Lielajā aulā, vienkopus pulcēsies un jaunas idejas, risinājumus un praktiskus piemērus radošam un efektīvam mācību darbam klasē un ārpus tās sniegs izglītības, izziņas un zinātnes centri, izglītības tehnoloģiju un aprīkojuma uzņēmumi, izdevniecības, muzeji, institūti, botāniskais un zooloģiskais dārzs. Tāpat Lielajā aulā savā pieredzē vairākās plakātu sesijās dalīsies paši skolotāji.
Pasākumu organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar LU fakultātēm un Latvijas Bioloģijas, Fizikas, Matemātikas un Ķīmijas skolotāju asociācijām, Latvijas Ģeogrāfijas biedrību. Pasākumu atbalsta LU Juridiskā fakultāte. Konference notiks Latvijas Universitātē, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.


27.02.2014
Starptautiskajā Izstāžu centrā Ķīpsalā, 20. starptautiskā izglītības izstāde "Skola 2014" norisināsies laikā no 28. februāra līdz 1. martam.
SIA Hansatrade aicina jūs apmeklēt stendu nr. B16 visas izstādes laikā!
Mūsdienīgi mācību uzskates līdzekļi, inovatīvi risinājumi eksperimentu veikšanai/demonstrēšanai izmantojot Vernier sensoru sistēmas un Loterija skolotājiem sagaidīs mūsu stendā!  

Uz tiksanos izstādē!
SIA Hansatrade kolektīvs


06.09.2013
INFORMĀCIJAI!!!

Biedrība "Latvijas ķīmijas skolotāju asociācija" organizē Baltijas valstu ķīmijas skolotāju konferenci - semināru
"The student of today, the entrepreneur of tomorrow".

Norises vieta: Valmiera, Rīga, Latvija, 12. - 14. septembris.
http://kimijas-sk.lv/index.php/lksa/aktivitates


01.09.2013
Sirsnīgi sveicieni Zinību dienā!
Idejām bagātu un veiksmīgu šo mācību gadu!

SIA Hansatrade kolektīvs


29.08.2013
INFORMĀCIJAI!!!

Trešdien, 28.augustā, Latvijas Universitātes (LU) bija sapulcējušies ap 600 skolotāju, lai konferences „Dabaszinātnes un matemātika skolā – efektīvi un radoši” ietvaros mācītos viens no otra un gūtu jaunas idejas, kā skolēnus aizraut ar dabaszinātnēm. Skolotāji klausījās, diskutēja un aktīvi darbojās trīsdesmit divās darbnīcās un semināros, interaktīvā izstādē un forumos.

Atklājot konferenci, LU rektors Mārcis Auziņš teica: „Mēs šeit esam atnākuši, nevis uz darbu, bet gan priecāties un baudīt dabaszinātnes, gūt lādiņu, lai savās skolās un augstskolā nākamajā mācību gadā spētu svinēt dabaszinātnes. Šodien LU ir svētki!”
Rektora teikto apliecināja daudzi no sanākušajiem skolotājiem: „Idejas ir fantastiskas! Tas, ko piedāvā šī pasākuma dalībnieki, citi skolotāji, tas rosina domāt. Klausoties, skatoties, piedaloties darbnīcās, nākas izvērtēt, kā tad daru es, un ko es varu pamēģināt no dzirdētā. Šādas tikšanās reizes ļoti bagātina!” emocijās dalās Vecumnieku vidusskolas ķīmijas skolotāja Ilze Cīrule. Daugavpils Centra vidusskolas bioloģijas skolotāja Tatjana Baranovska savukārt stāsta, ka visvairāk novērtē iespēju ne tikai redzēt, bet visu arī praktiski izmēģināt. T.Baranovska dalās priekā, ka izmēģinājusi jaunākos interaktīvos mācību materiālus un guvusi iedvesmu kopā ar saviem skolēniem izpētīt ūdens pasauli caur jauno skolas mikroskopu „aci”. 

Paralēli skolotāju pieredzes apmaiņai darbnīcās un izstādē, starp skolotājiem, uzņēmējiem, augstskolu un Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem noritēja spraiga diskusija par obligāto eksāmenu ieguvumiem un zaudējumiem. Lai gan pie kopīga risinājuma puses nenonāca, visi bija vienisprātis, ka nepieciešama jauna mērīšanas sistēma, ar kuras palīdzību novērtēt skolēna zināšanas un prasmes.

Pasākumu organizēja LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar LU fakultātēm un Latvijas Bioloģijas, Fizikas, Matemātikas, Ģeogrāfijas un Ķīmijas skolotāju asociācijām.

Foto: Toms Grīnbergs/ LU Preses centrs

Aicinām apskatīt TV3 video sižetu - atskatu uz interaktīvo izstādi!
http://www.dzm.lu.lv/aktualitates/08-2013/dabaszinatnu_skolotaji_konference_lu_guvusi_praktiskas_idejas,_ka_ieintereset_skolenus 


05.08.2013
INFORMĀCIJAI!!!
Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra komanda ar prieku vēsta, ka tāpat kā citus gadus arī šogad augusta beigās noritēs metodiski praktiskā dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konference „DABASZINĀTNES UN MATEMĀTIKA SKOLĀ – EFEKTĪVI UN RADOŠI”! Pasākumu organizē LU Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centrs sadarbībā ar Latvijas Universitātes fakultātēm un Latvijas Bioloģijas skolotāju asociāciju, Fizikas skolotāju asociāciju, Matemātikas skolotāju apvienību, Ķīmijas skolotāju asociāciju. Konference notiks šī gada 28. augustā Latvijas Universitātē, Rīgā, Raiņa bulvārī 19.

Konferences programmā iecerēta plenārsēde un forumi, kuros tiks diskutēti gan obligātā eksāmena ieguvumi un zaudējumi, gan iespējas, kā veicināt skolēnu un skolotāju motivāciju. Tāpat fizikas, ķīmijas, bioloģijas, ģeogrāfijas, dabaszinību un matemātikas skolotāji dalīsies pieredzē semināros un plakātu sesijās par to, kā  mācīt skolēniem būt uzņēmīgiem un radošiem, izmantojot netradicionālas metodes, diferencējot mācīšanos, rosināt darboties kā pētniekiem, izmantot informāciju tehnoloģiju priekšrocības, vadīt stundas arī ārpus klases. Dabaszinātņu un matemātikas izglītības centra eksperti un partneri veidos interaktīvas darbnīcas un aicinās piedalīties lekcijās par to, kā efektīvi un radoši veidot mācību procesu. Tāpat kā citus gadus Latvijas Universitātes Lielajā aulā noritēs arī vērienīga interaktīvā izstāde, kurā dalībnieki varēs iepazīties ar aktualitātēm gan izglītības tehnoloģiju pasaulē, gan plašām iespējām, kā veicināt skolēnu interesi mācīties, darbojoties klasē un ārpus tās.

Ikvienu interesentu dalībai konferencē aicinām reģistrēties elektroniski interneta vietnē www.dzm.lu.lv sākot ar  15.augustu.


17.04.2013
SIA Hansatrade piedāvā Vernier sensoru un datu uzkrājēju nomu!
Vernier sensoru sistēmas var izmantot gan kā palīglīdzekli mācību satura realizēšanai, eksperimentu vai demonstrējumu veikšanai stundās, semināros, gan Zinātniski pētniecisko darbu izstrādei fizikā, ķīmijā, bioloģijā, ūdens kvalitātes novērtēšanā u.c. jomās.
Piedāvājam konsultācijas un apmācības darbam ar sensoriem un datu uzkrājējiem!  

Par nomas nosacījumiem un izmaksām lūdzu sazināties ar SIA Hansatrade!
Katrs nomas gadījums un nosacījumi tiks izskatīti individuāli.
T. 67522133 vai 26447371
E-pasts:
hansatrade@inbox.lv


13.02.2013
Starptautiskajā Izstāžu centrā Ķīpsalā, 19. starptautiskā izglītības izstāde "Skola 2013" norisināsies laikā no 28. februāra līdz 3. martam.
SIA Hansatrade aicina jūs apmeklēt mūsu stendu nr. A24 visu četru dienu garumā!
Mūsdienīgi mācību uzskates līdzekļi, inovatīvi risinājumi eksperimentu veikšanai/demonstrēšanai izmantojot Vernier sensoru sistēmas un Loterija skolotājiem sagaidīs mūsu stendā!  
Uz tiksanos izstādē!

SIA Hansatrade kolektīvs


23.11.2012
SIA Hansatrade sadarbībā ar vienu no vadošajām sensoru sistēmu ražotājfirmām pasaulē - Vernier International (ASV), aicina jūs piedalīties seminārā „Vernier sensoru sistēmas – mūsdienīgs un inovatīvs līdzeklis izglītības satura realizēšanai skolā “.

Semināru vadīs vieslektors no Vernier International
Vincent English (angļu val.). SIA Hansatrade nodrošinās nepieciešamo tulkojumu latviešu un/vai krievu valodā!

Dalība seminārā ir bez maksas!!!

Semināra programmā:
* iepazīšanās un praktiska nodarbība ar jaunāko Vernier datu uzkrājēju LabQuest2; tiks apskatītas datu uzkrājēja funkcijas un darba iespējas;
* iepazīšanās ar Logger Pro datorprogrammu, tās iespējām datu iegūšanā un apstrādē;
* informācija par sensoru vai sensoru komplektu nomu skolas vajadzībām (piemēram, demosntrējumiem stundās, zinātniski pētnieciskajiem (ZPD) darbiem).

Seminārs paredzēts fizikas, bioloģijas, ķīmijas, matemātikas, kā arī dabaszīnību skolotājiem.

Seminārs tiek rīkots divās Latvijas pilsētās:
* 05.12.2012 no plkst. 12:30 – 16:30* Daugavpilī
Kandavas iela
17, 210. kab., Daugavpils Centra vidusskola;
* 06.12.2012 no plkst. 12:30 – 16:30* Rīgā
Stabu iela 14, durvju kods: 22

Laipni aicinam pieteikties semināram līdz 03.12.2012
rakstot uz e-pastu 
hansatrade@inbox.lv vai zvanot pa tālruni Indrai Upeniecei.
T. 26347371 vai 67522133.
Dalībnieku skaits ir ierobežots!

Laipni gaidīti mūsu birojā!
Rīgā, Ogres ielā 5-1, LV - 1019

Tālr./fakss +371 67522133, mob. tel. +371 26347371
www.hansatrade.lv
e-pasts: hansatrade@inbox.lv